Dövme trendi

Dövme trendy

Dövme ülkemizde daha yeni yeni yaygınlaşmaya başlasa bile hayran kitlesini katlayarak arttırmakta ve dövme yaptıran kişilerin yalnızca bir dövme yaptırmadığını görüyoruz.

Dövme insanlara değişik tarzlarda imaj yaratmalarına olanak sağlıyor. Tattoo modasında görsellikten daha çok ön plana çıkması gereken şeylerden bir tanesi de vücudunuzun şekline uygun dövme modelleri seçmektir. Dövme modelleri şekillerinin hoşunuza gitmesi vücudunuzla tamamen uyumlu görünecek diye bir şey kesin değildir bu nedenle dövmeyi yaptıracağınız yere dikkat etmeniz gerekmektedir.

Ülkemizde tattoo denildiğinde bazı insanların acısından korktukları için yapmadıklarını görüyoruz. Dövme iğnesi 5 ile 10 dakika arasında devam eden dövme yapılması orayı uyuşturarak 10 dakika geçmesinin ardından acıyı çok az hissedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Bunların dışında dövme yaptırıldıktan sonra da kurtulması çok zor olduğundan da dövme yaptırmayan insanların sayısı da ülkemizde çoğunluktadır. Birde dini yönden dövme yaptırılan yerin, derinin alt kısmına su geçmediğinden dolayı da dövme yaptırmayan kişiler de bulunmaktadır. Bu düşüncenin de son zamanlarda yanlış olduğu bilgisini de sizlere aktarmak isterim.

Dövme trendi” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.