Dropbox Nedir

Son dönemlerde dropbox programının ismini sıklıkla duyar olduk. Akıllı telefonlar için geliştirilen bu programın pek çok artısı olduğu bilinmektedir. Bu artılar genellikle bulut depolama sisteminde ki avantajları ile ortaya çıkar.
Dropbox programı yanımızda taşımadığımız bir veri merkezinin yöneticisidir.

Yani internete erişim olan her yerden verilerinize güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmak istemez miydiniz? İşte dropbox bu isteğinizi gerçek yapıyor. Aynı zamanda ücretsiz sürümü ile birlikte 2 gb a varan bir depolama alanını da son derece kolay bir şekilde kullanmanıza olanak tanımaktadır.

dropbox

dropbox

Bir bilgisayar üzerinden dropboxa kayıt olduktan sonra verilerinizi eklemeye başlıyorsunuz. Bu işlem bittikten sonra kendi kullanıcı adınız ve şifreniz ile internetin bulunduğu her yerden veri merkezine bağlanabilme olanağına sahip oluyorsunuz.

Üstelik ücretli versiyonu ile bu yedekleme yaptığınız alanı olağanüstü boyutlara taşıyabilirsiniz. Sadece bu ayrıcalıklardan uygun bir şekilde faydalanmanız yeterli olacaktır. Geleceğin teknolojisi olarak görülen bulut depolama üzerine kaliteli bir yardımcı ile çalışmak isterseniz dropbox bu alanda ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.