Dudak maskesi

Harika dudaklara sahip olmak her kadının hayalidir. Yapılan araştırmalar dolgun ve ıslak dudakların erkekler için en dikkat çekici kadın parçaları arasında olduğunu ortaya koymuştur.

Dudak maskesi

Dudak maskesi

Dudak bakımı çoğu kadının ihmal ettiği bir bakım türüdür. Oysa yemek,içmek gibi bir çok şey için kullanılan dudaklar çoğu vücut parçasından daha çabuk aşınır. Dudaklarından memnun olmayan kadınlar için son yöntem ise dudak maskesi olarak yayılmaktadır.

Dudak maskesi malzemeleri bir çok bakım kürüne göre bulunması oldukça kolay ve doğal ürünlerdir. Bir yemek kaşığı yoğurt, bir adet domates, bir yemek kaşığı bal dudak maskesi için kullanacağınız malzemelerdir.

Tarife göre domates blendıra atılır ve suyu çıkarılır. Bir kaşık bal ve yoğurt ile karıştırılır. Elde edilen karışım dudaklara ve dudak kenarlarına sürülür. On dakika bekledikten sonra durulanır.

Dudak maskesi her tip kadın dudağı için çok faydalı bir bakım ürünüdür. Bu maske dudaklarınnem ihtiyacını karşılar, dudaklarınızdaki kuruluğun oluşmasına engel olur, kırışıklıkların önüne geçer. Dudak estetiklerinden çok daha etkili ve doğaldır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.