Duvar dekorasyonu

Artık eski tarihlerdeki gibi banyolar evin unutulan kaderine terk edilen yerler olmaktan çıktı. Banyo dekorasyonu denilince bile günümüzde çeşit çeşit süslemelerden oluşan hatta artık sudan etkilenmeyen parkeler ile donatılan, duvar kağıtları ile süslenen yerler başı çekiyor.

Banyolar için duvar dekorasyonu çok önemli. Daha kullanışlı olması açısından saten boya seçebilirsiniz. Genelde banyolar küçük olduğundan dolayı açık renklerin seçilmesi daha büyük avantaj sağlayarak mekanı daha büyük gösterecektir.

mobilya dekorasyon

mobilya dekorasyon

Tabi banyo dekoru yapılırken ne şekilde kullanılacağı da önemli. Ebeveyn banyomu yoksa misafir banyosu mu? ya da genç odaları içinde yer alan banyolar mı? Genelde dekorasyonları farklılık gösteren banyo dekorasyonlarında daha çok hareketlilik misafir banyolarında kullanılarak görsel bir şölen sunulur.

Artık çoğu evlerde genç odalarında bulunan banyolarda olabildiğince hareketli ve neşeli döşenebilir. Farklı mum süsler ve objeler ile genç bir bakış açısı ile daha fazla enerji yüklenebilir. Her konuda fikir almak için  adresinden yardım alabilirsiniz. Birbirinden farklı ve özel tasarımlara yer verilen sitede mutlaka sizin zevkinizi yansıtacak bir şeylerde bulacaksınız.

Duvar dekorasyonu” üzerine 3 yorum

  1. Naile dedi ki:

    Duvar ve banyo dekorasyonları gerçekten çok önemli. Sitede gezindim önerilerde var güzel desenlerde teşekkürler.

  2. Tuğba dedi ki:

    Bende yeni ev aldım. Banyosu çok berbat durumda yaptırırken bu siteden bir desen beğenip yaptırırım o zaman.

  3. Funda dedi ki:

    Genç odaları gözüme çarptı. Çok iyi desenler var. Oğlumun odasını değiştireceğimde..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.