Eğitici Caillou Oyuncakları Alternatifleri

Oyuncak seçimi yaparken, seçeceğiniz oyuncağın çocuğunuzun yaşı ile uyumlu olmasına önem vermelisiniz. Çocuğunuzun yaş seviyesi ile uygun olmayan oyuncak modelleri, onların oyun oynarken eğlenmesini, bir şeyler öğrenmesini değil de sıkıcı anlar yaşamasına neden olabilir. Caillou oyuncakları, çocuğunuzun yaş grubu ile en uygun olan modellerdir. Bu oyuncaklar hem kız, hem de erkek çocuklar için çok uygundur. Her biri birbirinden güzel olan oyuncaklara Oyuncak Dünyası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Caillou Oyuncakları Ve Yaş Grupları

Oyuncak Dünyası, Calliou seven çocuklar için ayrı bir kategoride bütün Caillou oyuncaklarını sunmaktadır. Çocuğunuz ile birlikte bu oyuncaklar arasında seçiminizi yapabilir ve alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz. Caillou oyuncakları arasında bulunanlar arasında yer alan Calliou İtfaiye Evi, itfaiyeci olan Calliou ile Gilbert’in maceralarının bir kısmıdır. Bu güzel oyuncak modelinin özellikleri arasında; 16*12 cm itfaiye binası, 10*10 cm itfaiye arabası, yangın söndürme hortumu, merdiven, kova ve çan bulunuyor. Oyuncak 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Çocuğunuz 3 yaş ve üzerinde ise bu oyuncağı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Çünkü çocuğunuzun dolu dolu eğlenceli oyunlarını Caillou oyuncakları ile oynamanın keyfini yaşayacaktır.

Caillou oyuncakları alternatiflerini görmek için adresini ziyaret edebilirsiniz. Adres üzerinden ürün alışverişi de yapabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.