En Özel Anların Simgesi Alyans

En Özel Anların Simgesi Alyans

 Evlilik ya da nişan gibi insanların hayatlarında oldukça büyük bir öneme sahip olan günlerde bu günlerin var olan büyüklüğünü ve özenini simgelemek üzere özel bir yüzük kullanılır. Alyans ismini almış olan bu yüzük modeli ilk ortaya çıktığı zamanlarda klasik bir halka şeklindeydi. Daha sonrasında ise yapılan değişimler ile birlikte onlarca farklı alyans modelini görmek de mümkün oldu.

Şükran Koç da yapmış olduğu alyans tasarımlarında özellikle de gençleri ön plana çıkarmayı, onların zevklerini ve tarzlarını tasarımlarına yansıtmayı tercih ediyor. Böyle olunca da genç çiftler en özel anlarını hatırlamak ve hep parmaklarında yaşatmak amacıyla yepyeni tasarımlardan oluşan modeller arasından seçimlerini yapmış oluyor.

alyans

Birlikteliğin İşareti Alyans Modelleri

 Şimdilerde markanın alyans modelleri incelendiği zaman da görülebileceği üzere iki farklı alyans tasarımı ön plana çıkıyor. Bunlardan ilki, klasik diye tabir edilecek düz tarzdaki alyanslar. Sadelikten hoşlanan insanların seçebilecekleri bu alyansların ayarları ve şekilleri de kendi arasında değişim gösteriyor. Diğer bir alyans türü ise taşlı olanlar. Modern kesim diye de adlandırılabilecek olan bu alyanslardaki taşlar, gerek alyansın ortasında gerekse çevresinde kendine yer bulabiliyor.

Birlikteliğini mümkün olan en özel şekilde taçlandırmak isteyenlerin durağı olan Şükran Koç markasına ait olan alyans modellerini inceleyerek tarzına en uygun olacağına inandığı modelini satın almak isteyen herkes,  adresine girip dilediği modeli güvenli bir şekilde alabilirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.