ENGLISHHOME DUVAR KAĞITLARI

ENGLISHHOME DUVAR KAĞITLARI

Duvarları dolu ve dekoratif göstermenin en etkili ve keyifli yolu son yıllarda tekrar yükselen bir trend haline gelen duvar kağıtlarını kullanmaktır. Duvarlarda hoş dekoratif etkiler sağlayan, evin ya da odanın dekorasyonunu vurgulamaya ve kişisel zevkleri yansıtmaya yardımcı olan duvar kâğıtları aynı zamanda mekâna daha sıcak bir etki de verirler.

Evinizde, ofisinizde ya da evinizin biduvar-kagidir odasında duvar kâğıdı kullanarak öncelikle mekâna daha dolu ve sıcak bir etki katabilirsiniz.

YAŞAM TARZI DUVAR KAĞITLARI

Duvar kâğıtları ile dekorasyon tarzınızı vurgulayabilirsiniz. Kişisel zevkinizi, hobinizi ya da tutkunuzu duvarlara yansıtabilirsiniz.

Duvar kâğıdı fiyatları son yıllarda üretim kapasitesinin artması ve eskiye oranla üretim maliyetlerinin düşmesi sonucu oldukça ekonomik bir seviyeye ulaştı. Standart boya malzemelerin kısa sürede solduğu ya da aşındığı düşünülürse duvar kâğıdı fiyatları yine duvar boyalarına göre de daha ekonomik görünüyor.

DUVAR KAĞIDI MODELLERİ

English Home’da duvar kâğıtları fiyatları, 139 TL’den başlayan rakamlarla sunuluyor. English Home’dan alacağınız duvar kâğıdı desenlileriyle duvarlarınızı renklendirirken duvar kâğıdı fiyatlarının uygunluğuna da şaşıracaksınız.

English Home duvar kâğıtları, farklı renklerde ve kalınlıklarda dikey çizgiler, manzara temalı görseller, stilize gemi motifleri, sonsuzluk prensibine göre yerleştirilmiş bitkisel motifler, zig zaglar ya da ahşap dokusunda desenler gibi geniş bir desen seçeneği sunar. Duvar kâğıdını uygulayacağınız odanın özelliğine, evinizin mimarisine ya da eşyalarınızın tarzına göre dilediğiniz desendeki duvar kâğıdını seçerek kullanabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.