Eşinizin duygularını okşayın

Eşinizin duygularını okşayın!

Günümüzde evlilikler neden kısa sürdüğünü hepiniz merak ettiğine eminiz. Evliliklerin bu denli kısa sürmesini gören kişilerde de evlilik korkusu yaşamak kaçınılmaz olmaktadır. Günümüz şartlarında insanların daha özgürce düşünceleri bu tür evliliklerin kısa sürmesine neden olmaktadır.

çiçek sepeti

çiçek sepeti

Elbette ki evli çiftler özgür düşüncelerini birbirlerine ifade edeceklerdir fakat bazen bu durum aşırıya kaçarak tartışmaya yol açarak evliliklerin sonu gelmektedir. Eşler birbirlerinin duygularını okşayarak evliliklerinin içindeki bu tür kötü etkileri yok edebilmektedir. Örneğin eşinize ayda bir, iki ayda bir, bir çiçek sepeti yaptırarak eve geldiğinizde o bir iki aylık süre içerisinde yaşadığınız bütün olayları geride bırakabilirsiniz.

Kadınların en çok sevdiği şey olan çiçek almak bu konuda etkisini her zaman üst sıralarda tutacağından emin olabilirsiniz. Çiçeklerinde türlerine göre anlattıkları ifadeler olduğunu unutmayınız ve eşinizin anlamını bildiği bir çiçeği almanız bu konudaki hislerinizi sadece çiçeğe devrederek konuşmanıza gerek bile kalmayacağından emin olabilirsiniz.

Tabiî ki, bu tür bilgilere sahip olan bir çiçekçi bulmanız size çok daha yardımcı olacaktır. Çiçekçiler sizlerin yaşadığı bu durumu size sormadan anlayabilecek kapasite olmasına özen göstermelisiniz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.