Eski Eşya Alanlar, Dikkat

İstanbul başta olmak üzere eski eşyalar konusunda çok fazla kişinin özel bir ilgi sergilediğini ve spot eşya satanların da bu kişiler ile iletişim kurarak istediği ürünleri onlara sağladıklarını biliyoruz.

Fakat eski eşya alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Çünkü her eski eşya direk alınmamalı ve kaynağı sorgulanmalıdır.

2.el eşyalar

2.el eşyalar

Eğer 2.el eşya alacak iseniz bu ister henüz az kullanılmış ürün olsun, isterse tarihi değeri olan bir ürün olsun kesinlikle ürünü aldığınız kişiyi tanımalı ya da ona dair size güven verebilecek bir aracı bulmalısınız.

Spot eşya satan kişiler tam da bu noktada devreye giriyor elbette ki. Bir merkez olarak hareket eden bu kişi ya da kurumlar, evinize gelerek size ait olan ikinci el eşyaları alıyor ve kendi satış merkezlerinde ziyarete sunuyorlar. Ve sonrasında 2.el eşya meraklıları ile ürünlerinizin tanışması sağlanıyor.

Firmanın doğru seçimi ürünü satan ve satın alan kişiler için hiç şüphe yok ki çok büyük önem teşkil ediyor…

Eski Eşya Alanlar, Dikkat” üzerine bir yorum

  1. murat dedi ki:

    2. el beyaz eşya satan bir dükkandan bir no frost buzdolabı ve birde arçelik çamaşır makinası aldım. 3 aydır kullanıyorum ve çok memnunum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.