Ev Dekorasyonunuzda Karakterinize Uygun Çizgilere Yer verin

Evler insanların tüm yorgunluklarını üzerlerinden attıkları ve rahat ettikleri yaşam alanlarından biri olurken dekorasyonunda yer verilecek çizgiler sizlerin karakterinizi de yansıtmalıdır. İnsanlar evinizi gördüğünde dekoratif seçimlerin size ait olduğunu bilmelidir. Evlerde şimdilerde en çok tercih edilen modeller oturma odalarında spor, salonlarda da klasik seçimler olarak göze çarpıyor. Yine spor odalarda renkli ve çiçek desenli fon perdeler bulunurken aynı desen ve renklerde kırlentler ile bütünleştirilen evler oldukça dikkat çekiyor.

Salonlarda Klasik Dekorasyon Seçimleri

dekorasyon

dekorasyon

Salonlar özellikle misafirlerin ağırlandığı ve şık olmasına dikkat edilen mekânlardır. Genellikle geniş ve ferah bir mekân olması tercih edilen salonlarda koltuklar klasik olurken, tüm mobilyada da klasik çizgiler hâkim oluyor. Geniş salonların kendini göstermesi için en önemli detay perdeler ve halılar olurken, bu ayrıntıların birbiri ile uyumlu olması da oldukça önemli olmaktadır.

Perdeler de fon perdelerinde klasik dekorasyona uygun olarak ipek şantuk kumaşlar olurken, bu şekilde olması salonunun daha asil olmasını sağlayacaktır. Halılarda da yine yün halılar salonlar için daha uygun olurken sizler de tüm salonunuzda asaletinizin ve zarafetinizin yansımasını göreceksiniz.

Ev dekorasyonu tüm evler için özellikle kadınların en çok ilgilendikleri detaylardan biri olurken, sizler de evlerinizin dekorasyonu için detaylı olarak tercihlerinizi yapabilirsiniz. Yaşam alanlarınızın size ve karakterinize uygun olması için sizler de kendi karakterinizi yansıtabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.