Evinizi Dekore Ederken Tarz Sahibi Olun

Evinizi Dekore Ederken Tarz Sahibi Olun

Her insan evini dilediği gibi düzenlemek ve dekore etmek ister. Bu istekleri doğrultusunda da kendi tarzlarına uygun renkler ve mobilyalar tercih etmektedir. Ancak her odayı aynı tarz ve şekilde düzenlemek ve dekore etmek mümkün olmaya bilir. Örneğin yatak odasında kullandığınız renkleri çalışma odasında kullanmanız sizin veriminizi düşürebilir, işe odaklanamamanıza neden olabilir.

Yapılan araştırmaların gösterdiği sonuçlara göre evin mutfak bölümünde bayanların baylardan daha çok zaman geçirdiği ortaya çıkmıştır. Hal böyle olunca bayanların mutfak konusunda daha titiz ve seçici davrandıklarını rahatça gözlemleyebiliriz. Yeni bir ev almak ya da evini değiştirmek isteyen çiftlerin özelliklede bayanların baktıkları ilk şey mutfaktır. Zamanlarının çoğunu mutfakta geçiren bayanlar için farklı tarz ve teknolojiyle yapılmış mutfak dolapları göz önüne çıkmaktadır.

Bir mutfakta olabileceklerin fazlasını isteyen bayanlar güncel ev modasını takip etmeli mutfak dekorasyonu yaparken öğrendiklerini uygulamalı. 2014 yılı itibari ile renk ve mobilya kullanımı hakkında çoğu kalıp yıkılmış mutfaklara hareketlilik ve ferahlık katılmıştır. Renklere göz attığımızda fuşya ve pembenin softluğunu mutfaklarda sıkça görebileceğiz.

mutfak dolaplar

Ergonomi Ve Rahatlık İç İçe         

Hanımların rahatsız oldukları konulardan bir tanesi de mutfak dolaplarının azlığıdır. Alış veriş yapmayı ve yeni şeyler almayı seven bayanlar için mutfak dolaplarının da geniş hazneli ve çok eşya alabilen nitelikte olması gerekmektedir. Yeni üretilen mutfak dolaplarında bayanların tercihleri göz önünde bulundurmuş, saklama bölümü çoğaltılmış ve renklere canlılık getirilmiştir. Küçük olan evler içinde ergonomi çok önemlidir. Gösteriş ve ihtişamdan uzak kibar ve zarif dolaplarla küçük olan mutfağınızı ferahlatabilir, kullanım kolaylığı açısından dizayn edebilirsiniz.

Evinizin en önemli bölümlerinden olan mutfağınızı yaptırırken çocuklu iseniz onun emniyeti açısından da düşünülmeli kilitli dolapları seçebileceğiniz alternatifler arasında bulundurmalısınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.