Ezel Dizisi Son Bölümleri Oldukça Başarılı

Ezel Dizisi Son Bölümleri Oldukça Başarılı

ezel dizisi

ezel dizisi

Son günlerde Ezel dizisi izlenme rekorları kırıyor. Gerek ezel dizisi oyuncuları ve bu oyuncuların başarısı gerekse yönetmen ve senaristlerinin başarısıyla izleyiciye doyumsuz bir dizi keyfi yaşatıyor.Ezel dizisinin hikâyesini kısaca özetlemek gerekirse ;

Başarılı bir oyuncu olan Kenan İmirzalıoğlu “Ömer” karakterini canlandırıyor.Ömer’in normal bir hayatı vardır.Sonra güzel oyuncu Cansu Dere’nin canlandırdığı “Eyşan” karakterine aşık olur.Ömer, Eyşan’ı çok ama çok sevmiştir.Onunla evlenmek ister.

Ama hayat acımasızdır.Ömer sevdiği kız tarafından ihanete uğrar.Büyük bir soygun yapan Ömer’in arkadaşları ve Eyşan suçu Ömer’in üstüne yıkar ve hapishaneye girer.Evet dizinin hikâyeside bu noktadan sonra alev alıyor.

Ömer hapishanede hayatını değiştirecek bir adamla tanışır. Hapishanelerde kaos vardır.Asker operasyon düzenler ve burada hayatını kaybedenler olur.Ömer’in hayatını değiştirecek olan adam yani Ramiz dayı Ömer’i öldü gösterir ve hapishaneden çıkarır.

Yüzünü ve sesini ameliyatla değiştir.Yepyeni bir insan doğar.İhanetin hesabını soracaktır.Bu yeni yüz Ezel Bayraktar’dır.

Başarılı bir dizi olan Ezel’in yönetmeni Uluç Bayraktar’dır.Gelibolu, 1974 doğumlu olan Bayraktar Ege Üniversitesi Radyo Televizyon ve Sinema bölümünden mezundur.Yayınlandığı zamana damga vuran Asmalı Konak dizisinde yardımcı yönetmenlik yapmıştır.Gene yayınlandığı zamana damgasını vuran Ezo Gelin dizisindede görev almıştır.Ezel dizisinin başrol oyuncuları ise ;

Kenan İmirzalıoğlu: Ezel
Cansu Dere: Eyşan
Yiğit Özşener: Cengiz
Sedef Avzı: Bahar
Barış Falay: Ali

Ezel dizisi zamanlarda izlenilebilecek türden olan nadir dizilerdendi.Pazartesi akşamları Show TV’de izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.