Facebook Mesaj

Günümüzün en popüler sitelerinden biri olan Facebook çağımızın mesajlaşma sisteminde yerini çoktan aldığı görülmektedir. Artık herkes bilgisayarının başında mesaj bölümünden mesajını gönderebilmekte ve buna ek olarak sosyal alanda etkileşim haline geçmektedir.

facebook

facebook

Daha önceden arkadaşı olmayan kişilere mesaj yollama özelliği ile ilgili bir sistem geliştirileceği gündeme gelmişti. Bununla birlikte şu an test aşamasında olan paralı bir sistem sunulma hazırlığı kapsamına girmiştir.

Facebook kullanıcılarının birbirlerine daha rahat ulaşabilmeleri için teknik ekibiyle birlikte yazılımlar üzerinde çalışmalara son hızıyla devam etmektedir.

Bu konuda net çözüm yoktur, fakat Facebook ekibinin bu konu hakkında detaylı çalışmaya girdiği, gelen duyumlar arasında bulunmaktadır. Elbette önümüzdeki günlerde u konu hakkında gerekli detay kullanıcıların bilgisine sunulacaktır. Yüksek bir ihtimalle kullanıcıların hoşuna gidecek bir uygulamayla piyasaya çıkacaklardır.

Dünyanın vazgeçilmezleri arasında yer alan değişimin rüzgârını arkasına alan Facebook her geçen gün kullanıcılarına yeni uygulamalar sunmaktadır. Oyunlar, videolar, sosyal konularla ilgili yazılarla hayata renk getiren bu sosyal paylaşım sitesi yine kullanıcılarını mutlu edecek gözüküyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.