Facebook reklam işlerinizin genişlemesine yardımcı olsun

İnternetin yaşamımıza girmesi ile birlikte yaşamımızda birçok şey değişime uğramıştır. Bu değişimden payını alanlardan biri de reklam sektörü olmuştur. Reklam şirketleri artık reklam pastasının internette olduğunu görmüş ve tanıtımlarını büyük ölçüde burada yapmaya başlamıştır.

Özellikle sosyal paylaşım sitelerinin gücünü fark eden reklamcılar burada yayınlanan reklamlar ile müşterilerinin satış ve tanıtım kabiliyetlerini artırmaya başlamışlardır. Facebook reklam ile işlerinin zirvesine çıkan firmalar umulmadık başarılara imza atmaya başlamıştır. Bu yüzden her firma facebook reklam ile kendini ve ürünlerini tanıtmaya soyunmuştur.

Facebook reklam işlerinizin genişlemesine yardımcı olsun

Facebook reklam işlerinizin genişlemesine yardımcı olsun

Günümüzün en çok ziyaret edilen sitelerinin en başında gelen facebook doğal olarak da reklamcıların iştahını kabartmaktadır. Bu noktada facebook reklam ile kendini tanıtmak isteyenler bu konuda uzman kuruluşlar ile çalışmayı istemektedir.

Ülkemizde de en çok ziyaretçi facebook sayfaları almaktadır. Bu nedenle satışlarını patlatmak isteyen firmalar da facebook reklam pastasından kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Sizde bu pastadan kendinize yer açmak isterseniz  sitesi size yardımcı olacaktır.

Facebook reklam işlerinizin genişlemesine yardımcı olsun” üzerine 6 yorum

 1. Gürkan dedi ki:

  facebook gerçekten işe yarıyormu? ben gereksiz bir şey oldugunu düşünüyorum? ürün satışlarında ve site reklamlarında gerçekten işe yarıyormu? açıklarsanız sevinirim.

 2. Can dedi ki:

  Facebook’a reklam vereceğim kredi kartı ileymiş galiba tam bilmiyorum nasıl reklam verileceğini ve ne kadar tutar tahminen bilgilendirirmisiniz?

 3. Ozan dedi ki:

  Facebook gerçekten çok kaliteli bir site.. Google reklamları kadar etkili olacağını düşünüyorum Facebook reklamlarının. Teşekkürler.

 4. Cengiz dedi ki:

  Ozan bey ;

  Gerçekten haklısınız. Facebook’un hem reklamlarıda ucuz. 🙂 Teşekkürler.

 5. Hakan dedi ki:

  Facebook gerçekten reklam üzerine kurulu bir site olmamasına rağmen başarmış bir şeyleri. Bizde bir reklam sipariş edelim. 🙂 Umarım yararlı olur sitem için. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.