43998

FARKLI İHTİYAÇLARA ÖZEL KARGO UÇAK KİRALAMA HİZMETLERİ

Kurumsal alanda taşımacılık sektörü içerisinde hizmetleri bulunan firmaların ihtiyaçlarına özel çözümler olabilecek kargo uçak kiralama hizmetleri maliyet açısından oldukça tasarruflu kullanımlar olmaktadır. Firmalar için bu uçakları satın almak oldukça yüksek maliyetler gerektirebilir. Ancak kiralayarak kullanmak çok daha verimli çalışmalar oluşturacaktır.

Kapasite olarak en küçük kapasitelere sahip olan modeller 12 ile 45 ton arasında yük taşıma kapasitesine sahip olmaktadır. Metro III, A300F, Cessna 404 gibi modeller küçük ve orta sınıf kargo uçak seçenekleri arasında yer almaktadır. Bu uçaklarda havada kalma süresi 3 saat 5 saat arasında olabiliyor. Daha geniş yük taşıma kapasitesine sahip uçak modelleri arasında Boeing 747 Freighter, Ilyushşn 96, McDonnell Douglas DC- 10 gibi seçenekler bulunur. Bu modeller 50 ile 100 ton arasında yük taşıma kapasitesine sahiptir. Havada kalma süreleri ise 3 ile 7 saat arasında değişmektedir. En büyük uçak modelleri ise Antonov 124, Antonov 225 olmaktadır. Uçuş süresi ise 3 ile 8 saat arasında değişen bu uçak modelleri ile yurt içi, yurt dışı istediğiniz noktalara uçuş imkanı bulunmaktadır.

Taşımacılık sektöründe kiralama hizmetlerinden faydalanmak firmalar için hızlı bir taşımacılığın çok daha uygun maliyetler içerisinde halledilmesi anlamına gelmektedir. Bu alanda  adresi üzerinde araştırmalar yapabilir ve uçak modellerini inceledikten sonra Merkür Grup çağrı merkezi ile iletişim kurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.