Farklı kişiler ile tanışın

Çağımızın en büyük buluşlarından birisi olan internet insan hayatına bir çok kolaylık ve güzellik katmıştır. Bankacılık işlemlerinizi, istediğiniz oyunu, okumak istediğiniz kitabı ve sayılamayacak kadar çok şeyi internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

İşlerini yapanların yanı sıra oyun oynamak gibi bilgisayara kendisini bağlan kişiler asosyal olma tehlikesindedir. Dışarı ile olan iletişimlerini kesip, farklı insanlarla tanışmayan kişiler yaşamlarını sadece bilgisayar olarak kabul etmişlerdir. Böyle kişilerin tekrardan kazanılması çok zor olur. Çünkü insanoğlu bağımlılıklarından çok çabuk kurtulamıyor.

görüntülü sohbet

Asosyal bir nesil yetişmemesi için ve insanlar birbirleri ile iletişim kursun diye chat siteleri kurulmuştur. Belli konular üzerinden konuşmak, bir şeyler paylaşmak ve yaşamını renklendirmek için kurulan bu siteler genel itibari ile amacına ulaşmıştır. Teknolojinin gelişmesi chat kültürünü de geliştirmiş ve görüntülü sohbet kavramını ortaya çıkarmıştır.

Artık konuştuğunuz kişiye daha çok güvenebilirsiniz. Çünkü görüntülü sohbet sayesinde karşınızdakinin yüzünü görerek söylediklerinde daha emin oluyorsunuz. 2012 yılının en başarılı görüntülü sohbet sitesi olarak kabul edilen  adresi kullanıcıları farklı imkanlar sunarak sadece sohbet değil, sitede keyifli dakikalar geçirmesini de sağlıyor.

Farklı kişiler ile tanışın” üzerine 3 yorum

 1. mehmet dedi ki:

  chat yapmayı ve yeni kişilerle tanışmayı seviyorum.. 🙂 bu siteyi de deneyebilirim.:)
  chat benim için alışkanlık olmuş durumda 🙂

 2. yeliz dedi ki:

  evet dediğiniz gibi teknoloji o kadar hızlı gelişti ki neler oldugunu bile geç farkediyoruz 🙂 bende de alışkanlık oldu tabiki 🙂

 3. hande dedi ki:

  Asosyal bir nesil yetişmemesi yanında çogu kişi chat i farklı amaçlar için de kullanıyor 🙂 dikkatli olmak gerekli her şeyden önce 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.