Filmin adresi

Yorgun bir günün ardından, dinlenmek ve kendinize zaman ayırmak isterseniz, ilk aklınıza gelen güzel bir film izlemek olabilir. Fakat yorgun olmanız sinemaya kadar gidip daha sonra geç vakitte eve dönmenize engel olur. Evinizin rahat koltuklarında film izlemenin keyfi de çok farklıdır.

Film izleme düşüncesini uygulamak için ya bir film dvdsi alacaksınız eve giderken ya da internette film izlemek için kurulmuş olan sitelerden birisini ziyaret edeceksiniz. İnternetin uçsuz bucaksız dünyasında binlerce film izleme sitesi bulunuyor. En heyecanlı aksiyon filmlerinden en komik animasyon filmlerine kadar birçok filmi bünyesinde barındıran film siteleri, gerek kalite gerekse kesintisiz izlemek için dikkatli seçilmelidir.

film izle

film izle

İnternet üzerinde yapılan araştırma da en çok film izlenen sitelerden birisi  adresidir. Sağlam bir alt yapı üzerine kurulu olan bu site başarılı yapıtların hepsini bünyesinde barındırıyor. Filmi izlemeden önce film hakkında kısa bir bilgi yapım yılı ve oyuncularını öğrenerek filme başlamadan izleyip izlememeye karar verebilirsiniz.

Sizde filmizle.biz.tr adresinden oscar ödüllür korku filmlerini ve dram filmlerini izlemek için tek yapmanız gereken adrese girerek izleyeceğiniz kategoriyi belirlemek ya da aklınızdaki filmi arama çubuğundan aramaktır.

Filmin adresi” üzerine 4 yorum

 1. Batuhan dedi ki:

  Evde korkulu anlar yaşamak isteyenlere kesinlikle bu sitede ki filmleri tavsiye ederim arkadaşlar, harbiden korkutuyor o derece yani. :D:D

 2. Kadri dedi ki:

  @Batuhan dostum senin tavsiyenle izleyeceğim ama korku filmleri beni pek korkutmuyor bakalım ne kadar korkacağız 🙂

 3. Buket dedi ki:

  Ya nedense birçok film sitesinde filmler çalışmıyor. Bu sitede şimdi baktım da birkaç film dışında hepsi çalışıyor süper ya.

 4. Oğuz dedi ki:

  Buket Hanım, sitenin altında bir tane mail adresi var. O maile ulaşarak çalışmayan ve izlemek istediğin filmleri yazarsan sana editörler dönüş yapıyorlar. Ben daha önce bir defa kullandım. 😉

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.