Firma rehberi nedir?

Firma rehberi nedir? Ne işe yarar?

Firma rehberleri hem kulacı açısından hem de şirketler açısından önemlidir. Kullanıcılar istedikleri şirket hakkında kategoriler halinde sunulmuş listelerden istediklerini seçebilir ve inceleyebilirler. Firma rehberlerine şirketler tarafından da verilen reklamlar sayesinde kısa ve öz bir reklamla birden fazla kullanıcıya hitap edebilmektedir.

firma rehberi

firma rehberi

Firma rehberinin kullanılmasının diğer önemi ise her şey 24 saat ulaşılabilecek web ortamında olmasındır. El ilanı veya televizyon reklamları maliyet bakımından yüksek olur ve etkisi bakımından da firmalar, firma rehber siteleri kadar olmaz. El ilanını alanlar ya okumandan atacaklardır veya bir kez okuyup kulak ardı edeceklerdir. Televizyona verilecek reklamlarda aynı şekildedir.

Kaldı ki herkes reklamlarda zap yaparken sizin reklamınız pek fazla izlenmeyecektir bunun yayında reklam tutarı olarak diğerlerinden yüksektir.

Firma rehberlerine verilecek reklamlar şirketinizi tam olarak yansıtabilecek ve arayan istediği anda size ulaşabilecektir. Kullanıcılar için ise hangi firma hangi alanda hizmet veriyormuş, hangi firmaya nasıl ulaşabilirim gibi soruların cevabıdır firma rehberi siteleri.

başarılı firma rehberi sitelerinden trsektor.com’u da incelemenizi önermekteyiz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.