Freezer İç Aydınlatmalı Derin Dondurucu Modelleri Arçelik’te

Gıdalarınızı en iyi şekilde saklayabilmek, ilk günkü tazeliklerini korumalarını istiyorsanız Arçelik kalitesine güvenebilirsiniz. Arçelik kalitesine güvenerek derin dondurucu alabilirsiniz.

Hijyen özelliği olarakantibakteriyel conta kullanılan derin dondurucu modelleri ile et ve et ürünleri, sebze, meyve, unlu mamuller başta olmak üzere diğer gıdaları da dondurabilir ve saklayabilirsiniz. Freezer iç aydınlatması olan dondurucu ile rahat bir kullanım sizi bekliyor. Ürünlerinizi alırken, iç aydınlatması size kolaylık sağlayacaktır.

derin dondurucu

derin dondurucu

Antibakteriyel Conta Dondurucu Modellerine Güvenmeyi Sağlıyor

Derin dondurucu kullanmak istiyor ve bu dondurucu modellerinin hangi genel – teknik özelliklerine sahip olduğunu merak ediyorsanız, yazımızda sizin bu yöndeki merakınızı gidermek üzere derin dondurucu modellerine ait olan özelliklerden bahsetmek istiyoruz. Derin dondurucu genel özelliklerinden bazıları; kabin ve ürün rengi beyazdır. Kilidi vardır.

Yükseklik, derinlik ve genişlik uzunlukları modelden modele değişmektedir. Enerji sınıfı A +++, soğutucu gaz R600a, İklim sınıfı SN-T, mekanik kontrol sistemi vardır, enerji sarfiyatı – günlük (kWh / 24 saat) 0,463’tür (bu sarfiyat modeller arasında değişim gösterebilir), dondurma kapasitesi (kg / 24 saat) 15, sıcaklık yükselme süresi (saat) 67, ses seviyesi (dBA) 38’dir.

Her türlü gıda ürününü saklama, dondurma imkanı sunan derin dondurucunuzda mevsimin balıklarını dondurarak saklayabilirsiniz. Kırmızı et ve et ürünlerinizi saklayabilirsiniz. Beyaz et ve ürünlerini saklayabilirsiniz. Sebzelerinizi doğrayarak, pişime hazır hale getirerek veya bütün halinde saklayabilirsiniz.

Kış mevsiminde, yaz dönemine ait sebzeleri tüketmek istiyorsanız ve konserve yapmaktan da hiç hoşnut değilseniz Arçelik derin dondurucu kullanabilirsiniz. Derin dondurucu fiyatları ve detaylı bilgi için  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.