Geleceğin e-ticareti affiliate-satış ortaklığı

Geleceğin ticari yaşamı e-ticaret üzerinde yoğunlaşacak ve buradan elde edilen cirolar diğerlerini geçecektir. E-ticaret ağırlığını her geçen gün hissettirmek de ve cirolara da artış göstermektedir.

Affiliate-satış ortaklığı ile yapılan satışlardan da her iki taraf ciddi anlamda kazanç sağlamaktadır. Affiliate-satış ortaklığı ile gerçekleşen satışlarda sizin sitenizden gelen müşteri tespit edilmek de ve yapılan alışveriş karşılığı payınız anlaşma neticesine göre hesabınıza aktarılmaktadır.

affiliate

affiliate

E-ticaret bu denli ilgi görmeye başlayınca doğal olarak da rekabet ortanı kıran kırana geçmeye başlamıştır. İşte affiliate–satış ortaklığı bu rekabet ortamından karlı çıkmayı amaçlamaktadır. Bu sistem ile desteklenen ortaklık neticesinde ciddi avantajlar elde edilmektedir. Teknolojinin son olanakları ile desteklenen ve kurulan sistem ile kazancınızdan kayıp vermeniz mümkün değildir. Sitenizden gelen kişiler bu sistem ile çok rahat tespit edilmektedir.

E-ticaret ile piyasaya ayak uyduramayanlar zaman içinde tasfiye olmak durumunda kalacaklardır. Bu nedenle bu piyasada var olabilmenin yolu da değişik varyasyonlardan geçecektir. Bunların en başında da affiliate-satış ortaklığı gelmektedir. Siz de bu sisteme dahil olmak ve daha çok kazanmak isterseniz sitesini ziyaret ediniz.

Geleceğin e-ticareti affiliate-satış ortaklığı” üzerine 3 yorum

  1. Veli dedi ki:

    Satış ortaklığı heh ? İnternet’te de ortaklık var mıydı ? Daha yeni duydum bu işlere başlamanın vakti geldi. 🙂

  2. Özkan dedi ki:

    Veli sen çok geç kalmışsın. 🙂 Ben 3 yıldan beri ortağım ile birlikte netten iyi para kazanıyorum. 🙂 Gerçekten yeni başlayanlar için yararlı bir site..

  3. Taci dedi ki:

    Benimde başlayalı 5 ay oldu. Fakat geçen ay 3 rakamlı bir para kazandım. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.