Gelişen Teknoloji ve Casus Telefonlar

Günümüzde teknoloji öyle ileri seviyeye ulaştı ki artık sizin hakkınızda ne konuşuluyor, ne ediliyor hepsini takip edebiliyorsunuz.

Üstelik yakın çevrenizdeki insanların sizin arkanızdan neler çevirdiğini öğrenmek istiyorsanız onlara bir telefon hediye etmek yeterli olacak. Başkalarıyla sizin hakkınızda ne konuştuğunu ya da arkanızdan ne gibi planlar yaptığını görebileceksiniz. İşte sizin ihtiyacınız olan casus telefonlar…

Gelişen nano mikro böcekler artık telefon dinleme gibi konularda bireylere yardımcı olsa da herkesin telefonunu dinleme hakkına sahip değilsiniz elbette ki. Fakat yasal takiplerde çokça tercih edilen noktalardan birisi diyebiliriz..

casus telefon dinleme

casus telefon dinleme

Dinleme cihazları temelde nano mikro böceklerden oluşuyor olsa da kullanım alanına göre çok farklı türlerde olabiliyor. Kullanım amacına göre de boyutlarda farklılıklar gözlenebilir. Siz de kullanım amacınıza göre bir tanesini seçebilir ve sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Casus telefonlardaki temel prensip ise telefonu kullanan kişinin görüşmeye başlamasından 8 sn sonra sizi de konferans görüşmeye almasından ibarettir. Görüşme sırasında sesinizin duyulmamasına dikkat etmelisiniz…

Gelişen Teknoloji ve Casus Telefonlar” üzerine bir yorum

  1. sonata dedi ki:

    o kadar gelişen dünyada teknolojiler içinde boguluyoruz. iyimi kötümü bunu anlamaya bile fırsat vermiyorlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.