Göğüs estetiği uygulaması

Bayanlar dış güzelliğine vücut hatlarına dikkat ederek her zaman güzel görünüp çekici olmayı istemektedirler.

İşte bunlardan ötürüde bazen estetik gibi yöntemlere başvurabilirler. Genel anlamda bayanlar arasında yapılan en fazla estekti tedavisi göğüs estetiği oluyor. Göğüs estetiği tedavisinde en fazla tercih edilen seçenekler arasında yer alıyor

Bayanların kendilerini güzel ve özel hissetmeleri için yaptırdıkları Göğüs Estetiği ülkemizde çeşitli uzman doktorlarca yapılabiliyor.

Ayrıca Göğüs Estetiğinin yaptırılmasının nedenlerinde bir tanesi de bayanların kendilerini ispatlama duygusundan da kaynaklanabiliyor.

Boşanma veya benzeri durumlarda eşini kıskandırmak için yaptığı Göğüs Estetiği kişini daha şık ve çekici olmasını sağlayabiliyor.

Kimi zaman sağlık sorunlarında ötürüde estetik yapılma ihtiyacı duyurabiliyor. Ama genel anlamda bu tür durumlar uzman doktorlarca kararlaştırılmaktadır.

Göğüs estetiği uygulaması” üzerine 9 yorum

 1. Cansu dedi ki:

  benim bir arkadaşım göğüs estetiği oldu ama hiç olmuş mu olmamış mı belli değil.yani nasıl desem. şişme değilde sarkmıştı şimdi tüy durmuyor.bende araştırıyorum bakalım .

 2. hasan dedi ki:

  bayanların göğüs estetiği yaptırmalarının ana nedeni bana göre erkeklerin kendilerin daha seksi bulmalarını sağlamaktır. bu çok saçma bir fikirdir. sexste bir kadının göğüsleri değil davranışları önemlidir.

 3. meltem dedi ki:

  Göğüs estetiği yaptırmak istiyorum ama bir yandanda çok korkuyorum. Tavsiye edebileceğiniz bir klinik veya doktor var mı?

 4. Gizem dedi ki:

  göğüslerine estetik ameliyat yaptıranların ilerde göğüs kanseri olma ihtimalleri yüksek diye duydum ve göğüslerime estetik yaptırmaktan vazgeçtim.

 5. nagihan dedi ki:

  annem 55 yaşında göğüsleri çok sarkık ve büyük nerede ise karnına kadar. doktor bunun bir hastalık olduğunu ilerde belinde ağrı ve sakatlanma yapacağını bir an önce ameliyatla küçültülmesi gerektiğini söylüyor ama annem bunu kesinlikle reddediyor.

 6. suna dedi ki:

  bu sıcaklarda da estetik falan yaptırılmaz. tamda deniz zamanı. kısmetse kışa ufak bir operasyon yaptırmayı düşünüyorum.

 7. nazmiye dedi ki:

  Dün internette dolaşırken dünyanın en büyük göğüslü kadınını gördüm. her bir göğsünün ağırlığı 25 kg. böyle bir şeyi ilk defa gördüm şaştım kaldım.

 8. asiye dedi ki:

  Bunca insanın sıkıntı yaşadığı bir ortamda estetiklere dünya kadar para vermek çok günahtır. Göğüsler büyük olsa ne olur küçük olsa ne olur.

 9. didem dedi ki:

  estetik ameliyatla göğüslerimdeki fazla yağları aldırdım. şimdi tam istediğim gibi oldular. göğüslerini beğenmeyenlere göğüs estetiğini tavsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.