Göz kalemi nasıl kullanılmalı

Göz kalemi artık her kadının makyaj çantasına girmiş bir ürün. Kadınlar için vazgeçilmezler arasına giren bu ürün doğru kullanıldığında harika sonuçlar ortaya çıkartabilirken yanlış kullanımı dikkat çekicidir.

Göz kalemi nasıl kullanılmalı

Göz kalemi nasıl kullanılmalı

Bazı kadınlarda göz kalemi harika bir görüntü verirken bazı kadınlarda berbat görünebilir. Gözleri şekilden şekile sokacak kadar mucizevi kullanım yöntemleri olan göz kalemleri yanlış sürme teknikleri ile sizin rezil edebilir.

Uzmanlar göz kalemi kullanım tekniklerinin çok detaylı olduğunu belirtmektedirler. Ancak doğru kullanım için yollar bellidir. Örneğin kedi gözlere sahip olmak için çekilen kalem göz bitiminden şakaklara doğru uzatılır.

Daha çekik gözler için ise göz kalemi üst ve alt kirpiklerin ortasından başlayıp göz bitimine kadar çekilmeli. Beyaz tenli kadınlar kahverengi göz kalemi ile yüz hatlarını yumuşatabilir.

Büyük gözlü kadınlar ise iç kısımlara kalem çekerek görünüşü ufaltabilirler.Genel olarak gözlerin dış kısmına kalem çekmek, daha anlamlı ve derin bakışlara sahip olmak anlamına gelir. Göz kalemleri dövme çizmek için de kullanılır ve oldukça kalıcıdır.

Göz kalemi nasıl kullanılmalı” üzerine bir yorum

  1. Alev dedi ki:

    ben kedi gözlere sahip olmak için çok kullandım. ama bit türlü başkalarının yaptığı gibi yapamıyorum.keşke bir video ekleseydiniz .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.