Grundig Ses Sistemleri Tasarımları Farkını Ortaya Koyuyor

Evinizde alışılagelmişin dışında bir tasarıma sahip olan ses sistemleri kullanmak istiyorsanız Grundig kalitesini tercih edebilirsiniz. Grundig kalitesini tercih ederek, eşi benzeri bulunmayan küresel ses sistemlerinin sahibi olabilirsiniz. Televizyonunuz ile bilgisayarınızla ve müzik setiniz ile uyum içinde olan ses sistemleri kullanarak, kusursuz sesler duyabilirsiniz. Film izlerken sinema sistemine dönüşen, müzik dinlerken konser havasında bir ortam oluşturan ses sistemleri ile evinizde eğlenceyi en üst seviyede yaşayacaksınız.

grundig ses sistemleri

grundig ses sistemleri

 

Alışılagelmişin Dışında Küresel Ses Sistemleri Kullanın

Grundig ses sistemleri modellerinin özellikleri arasında; 360 derece projeksiyon vardır. 120 W ve 180 W güç ile nominal çıkış ve müzik çıkışı vardır. 1 treble, 2 bas / orta – seviye hoparlörler ve bas basınç titreşimi özelliği vardır. Ses sistemleri modellerinin akustik korumalı treble hoparlörü vardır. Özel tasarımlı ayaklı montaj ve tavan askısı da özelliği ile evinizde mükemmel bir estetik söz konusu olacaktır. Daha modern, daha estetik bir görünüm ile evinizi havası değişecektir. Ürünün aksesuarları arasında ayaklı stand desteği vardır. Ses sistemleri modellerinin akustik ilkesi 360° karakteristik kapalı hoparlör kutusu ve 3 adet hoparlörü vardır. Stand yüksekliği ortalama olarak 100 cm, müzik kapasitesi 180 W, nominal kapasite 120, nominal impedence hz 50 – 30,000 ve nominal impedence Ohm 4’dür.

Grundig markalı, farklı bir tasarıma sahip ses sistemleri hakkında daha detaylı bilgiler öğrenmek istiyorsanız  adresini ziyaret edebilirsiniz. Adres üzerinden ürünler arasında özellik kıyaslaması yaparak, alacağınız ürünün hangisi olması gerektiğine dair karar verme anında çok daha yerinde bir seçim yapacaksınız. Ürüne dair görselleri de size tavsiye ettiğimiz adres üzerinden öğrenebilir ve küresel hoparlörlü ses sistemiyle tanışabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.