GTA V’de bizi heyecanlandıran 4 yenilik

GTA V, çıkmadan büyük ses getirdi. Yeni çıkan oyunların yanı sıra dünyada milyonlarca kişi bu seriyi merakla bekliyor.
Kısa bir zaman içerisinde bizlerle olacak GTA V için Rockstar Games, diğer oyunların aksine büyük değişikliklere gittiğini açıkladı. Oyunun 5. sürümü bizlere neler sunacak dilerseniz hep birlikte görelim.. İşte GTA V’teki yenilikler..

GTA V dünyasının boyutu: Gta V’in dünyası Red Dead Redemption, Grand Theft Auto: San Andreas ve Grand Theft Auto IV’in toplamı kadar olacağı söyleniyor.. Sanıyoruz ki GTA V MMO’daki gibi büyük bir dünya boyutuna yaklaşmış olacak. Rockstar Games, bu alanların içine iç mekanlarıda kattığınıda özellikle belirtti.

GTA V de yenilikler

GTA V de yenilikler

3 ana karakter: Diğer serilerin aksine en büyük değişiklik herhalde karakter yönetimi olacak. Bu seride 3 ana karakteri kontrol etmektesiniz. Bu karakterler Michael, Trevor ve Franklin. Oyun sırasında karşılacağımız görevlere göre karakterler arasında geçişlerde yapabileceksiniz.

Dinamik görevler: GTA V, herhalde çoğu yerlerde Red Dead Redemption’u örnek alıyor diyebiliriz. Red Dead Redemption’da olduğu gibi rastgele görevlerle karşılaşabileceksiniz.

Oynanıştaki geliştirmeler: Serilerde her zaman geliştirmeler yapılır. GTA’da sürüş, ateş etme gibi vasat diyebileceğimiz yerler mevcut buralarda geliştirilmeye ihtaç duyuluyor. Bu seride bunları tamamen ortadan kaldırılmayı düşünülüyor ve profesyonel bir yapım karşımıza gelecek.

Bu gelişmeler GTA severlerin sabırsızlığına sabırsızlık katacak biçimde..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.