Guano nedir

Yarasa dışkısının komposto edilmiş ve birinci kalitede olan en iyi doğal gübresi guano’dur. yarasa gübresinin çeşitli faydalı alanları gibi, guano da bitkiler için çok faydalı bir üründür. Sağlıklı olmayan gübreler bitkilere zarar verirken, guano ise zemine sağlık ve yaşam gücü vererek, önceden toprağa verilmiş olan yapay ve yalancı gübre var ise onların temizliğini sağlayarak faydasını gösteriyor.

Topraktan en iyi şekilde verim almak isteyenler guanoyu tercih ederek bitkilerinin sağlıklı bir ortamda büyümesini sağlamaktadırlar. Her türlü bitki dışında, yeşillik ve meyve içinde oldukça yararlıdır.

yarasa gübresi

yarasa gübresi

%100 organik olması, şeker ilavesi olmaması, NPK değerinin düşük olması ve bitki tarafından direk olarak emilmesi, kullanımı yönünden guanonun birçok avantajları olduğunu göstermektedir. yarasa gübresi kullanımı alanlarında daha kaliteli, bakımlı ve en iyi ürünlere sahip olma şansınız bulunmaktadır.

Guano, başka gübreler ile karşılaştırıldığı zaman arasında bir çok farkı görebileceğiniz, sorularınıza yanıt bulabileceğiniz ve yarasa gübresi fiyatı hakkında iletişime geçerek görüşebileceğiniz,  adresini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.