Güçlerin savaşı

Sizin için oyun savaş demekse en sevdiğiniz oyunları bir de 3 boyut teknoloji ile deneyin. 3 boyutlu eğlence sizin oyunlara bakış açınızı değiştirecek. Bu oyunlar hem heyecanı hem de eğlenceyi buluşturmakta oldukça başarılı. Görsel efektler ile zenginleştirilmiş olan 3D Savaş Oyunları kısa sürede favoriniz olacak. Heyecanın asla sekteye uğramadığı oyunlar kolay bir ulaşım olanağı da sunuyor.

Oyunlara başlamak için üzerlerine tıklamanız yeterli oluyor. www.savasoyunlari3d.com internette yer alan en kolay ulaşım sağlayan web adreslerden biri olmayı başarmış durumda. Böylece oyunlara başlayabilmek için geçmeniz gereken etaplara ayırdığınız vakti, eğlenceye sevk edebiliyorsunuz. 3D Savaş Oyunu ve diğer oyunların ne zaman başlayıp ne zaman sona ereceğine yalnızca siz karar vereceksiniz.

Bu arada 3D Online Counter Strike oyununu denemenizi tavsiye ederiz. Yüzlerce hayranı olan bu oyunun en güncel versiyonuna ulaşmak için adrese tıklamanız yeterli olacak. Zamanın nasıl geçtiğini dahi size unutturacak kadar iddialı olan bu oyunlar zorluk derecelerine göre aşamalara ayrılıyor. Oyunu başarıyla tamamlamak istiyorsanız tüm aşamalarda gerekli talimatları başarıyla yerine getirmeniz gerekiyor.

Güçlerin savaşı” üzerine 3 yorum

  1. Büşra dedi ki:

    3D Online Counter Strike 🙂 Ben ilkokula giderken sınıftaki erkekler kaçar bu oyunu oynamaya giderdi 🙂 Nerden nereye gelmiş teknoloji. 3 boyutlu olduğu yetmez gibi birde online…

  2. Selin dedi ki:

    Bizim sınıfın erkekleri de kaçar kaçar giderlerdi, sonra bi gün bende takıldım gittim bunlarla, ama gerçekten her gün okuldan kaçtıkları kadar var oyun beni bile bağımlı yaptı.

  3. Süleyman dedi ki:

    Anılarım depreşti bi ara ne aramıştım bunun cd’sini. Sonra buldum cd keyi bulamadım. Uzun uğraşlar sonunda onu da buldum 13 tane 7ydi 🙂 Yanlız bu oyunu da oynadım. Bununla onun arasında dağlar kadar fark var. Bence oynamayanlar denesin bi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.