Güneşin zararlı ışınlarından korunun

Güneşin zararlı ışınlarından korunun

Ozon tabakası dünyamızda delinmesinden dolayı bir çok insan kanser riskiyle karşı karşıya kalmaktadır. Yaz ayının gelmesiyle birlikte güneşlenmek ve bronzlaşmak adına sürekli olarak bu güneşin zararlı ışınlarına maruz kalmaktayız.

solaryum merkezi

Sahillerde kullanmış olduğumuz güneş kremlerinin güneşin zararlı etkilerinden koruyacağını düşünüyorsanız yanılmaktasınız. Yalnız her yarım saatte bir güneş kremi kullanmanız faydalı olacaktır fakat bronzlaşmayacaksınızdır.

Bronzlaşmak için sürülmeyen koruyucu güneş kremleri cilt kanseri riskini arttırır. Kullandığınız taktirde ise bronzlaşamayacaksınız. Yani yukarısı bıyık aşağısı sakal durumu ortaya çıkmaktadır. Fakat solaryum merkezleri bu konuda sizlerin hem güneşin altına çıktığınızda koruyucu krem sürmenizi hem de bronz bir tene sahip olmanızı sağlamaktalar.

Solaryum teninizi istediğiniz derecede bronzlaştırmanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca kalıcılık etkisi de yeterinde uzun sürmektedir. Geçmiş zamanlarda solaryum fiyatları pahalı olmasından dolayı bir çok kişinin solaryuma girmekten çekindiğini biliyoruz fakat solaryum merkezlerinin artmasıyla birlikte fiyatlar oldukça geri çekilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.