Hanımlar ve Dikiş Nakış

Hanımların oldukça becerikli olduğu ve boş zamanlarında severek yaptığı şeylerden biri de tabii ki de örgüdür. Kadınlar boş zamanlarını harcarken bile erkeklerin aksine daha yararlı şeyler yapmaya özen gösterirler. Erkekler televizyon karşısında yatarken, kadınlar çeşitli yemek tariflerini deneyebilir ya da çocukları için örgü yapabilirler.

Zaten başta da dediğim gibi hanımlar boş zaman değerlendirme bakımından erkeklerden çok daha iyidirler ve yararlı şeyler yapabilmektedirler. Bayanlar örgü dikiş nakış işlerini yaparken bile oldukça seçici olabilmektedirler. Bazen beğenmedikleri küçük bir yer yüzünden tüm örgüyü baştan yapabilirler. Çünkü bu onlar için boş zaman geçirme işinden çok önemli bir iştir.

bayan sitesi

bayan sitesi

Bu da kadınların erkeklere göre işlere daha fazla önem verdiğinin kanıtıdır. Erkekler, kadınlar hakkında bilmedikleriniz arasında büyük olasılıkla bu önem verme kavramı da vardır. Bu yüzden erkeklerin sadece hobi olarak baktığı şeyler kadınlar tarafından çok ciddiye alınabilmektedir.

Eğer siz de boş zamanlarınızı değerlendirmek isteyen hanımlardan biriyseniz ya da örgü ve buna benzer işlemler hakkında bilgi almak istiyorsanız adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hanımlar ve Dikiş Nakış” üzerine 4 yorum

  1. Reyhan dedi ki:

    Erkeklerden daha titiz oldugumuz kesin her konuda 🙂 bayansitesi.net e girince kendimi cok özverlil göruyorum 🙂

  2. Özge Kader dedi ki:

    Örgü yapmada üstüme yok 🙂 bayan sitesinde birçok bilgi edindim

  3. Aslı dedi ki:

    motiflerden cok güzel olanlarını hep orda buluyorum ben bayanların ugrak yeri bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.