Hayatın içinden

Hayatın içinden

Hayatta herşeyi bir kalıp içine sokarak yaşamaktayı. Neden artık rutin yaptığımız işlerimizi bir kenara bırakmıyoruz? İnsanın doğasında, sürekli yaptığı işten sıkılmak ve bunun dışında bir şeyler yaparak sıkıntısını gidermelidir.

Bırakın artık rutin işlerinizi, Bir eğitim programına katılarak farklı bir branş için bilgi edinebilirsiniz. O branş dalını hayatınızda uygulanamanız gerekmez sadece eğitimini alarak bilginize bilgi katmakta sizleri rahatlacağından emin olabilirsiniz.

hayata dair

hayata dair

Stres yaşantımızın bir haline gelmiş, çevremizdekileri düşünmekten kendimizi düşünememekteyiz. Bir kerede olsun çantanızı alıp dışarı çıkıp etrafınızdaki insanların varlığını hissetmeden , içinizden geldiğince hareket etmek sizlere kendinizi oldukça iyi hissettirecektir.

Mesleğiniz mezoterapi uzmanlığı , sizin yanınıza gelen hastalarınızın sağlıklarının rutin yaşamaktan nasıl sıkıntılar yaşadığını görüyorsunuz, neden hareketlerinizi sınırlayasınız ki?

Yada bir su pompası ustasısınız, sizde rutin olarak ağır işlerden kafanızı kaldırmak istemez misiniz? Hergün kompresör cihazlarıyla çalışmak sizide bunaltmadı mı? İşiniz her ne kadar ağır olursa olsun eve gelip dinlenmek yerine dışarı çıkıp sahil kenarında bir çay içmek yorgunluğunuzun bir anda yok olmasını sağlamaz mı? Bir deneyin…

Teknolojiden biraz uzak durabilirseniz eğer, hayatın aslında o kadar da sıkıcı olmadığını sizinde yaşamdan zevk alabileceğinizi fark edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.