Her Yönü İle Pepee

Bilindiği gibi her televizyon programı çok ciddi bir yatırıma ihtiyaç duyar. Eğer istenilen seviyelerde tutulursa bu çok ciddi reklam gelirleri, yan ürünler, hayran kitleleri gibi pazarların da önünü açacaktır. Çizgi film sektöründe bu rakamlar yükselerek devam etmektedir.

Ülkemizde Caillou bu pazarın bir numarası halindeyken, Pepee’nin ön plana çıkmasıyla birlikte tahtını paylaşmış zorunda kaldı. Pepee ise tamamıyla senaryosundan müziklerine kadar Türk yapımı olduğu için çocuklarımıza daha güvenli bir şekilde izletebileceğimiz bir yapım olarak görünmekte, tabi ki biraz da Trt sponsorluğunda bu işlemin yapılıyor olması da güveni artıran bir durum olarak karşımıza çıkıyor.

pepee oyunları

pepee oyunları

Her ne kada pepe karakterini birkaç aydır tanıyor olsak da bu kahramanın geçmişi 4 sene kadar geçmişe uzanıyor. Lisanslı ürünleri ise kendini birkaç ay öncesine kadar kendine yer bulmaya başladı… Daha çok bu toprağın çocuklarının eğitilmesini amaçlayan kahramanımız farkında olmadan çok ciddi bir sektörün içerisinde buldu kendini, defter ve kalemlerden nevresim takımlarına kadar artık her alanda Pepee ürünlerini görmek mümkün oluyor.

Bizler de sizlerin hizmetinize açtığımız internet adresimizde Pepee’nin videolarına yer vermeyi amaçlıyoruz. Bu sayede de çocuklarınızın günlük yaşantıdan sıkıntılarından biraz da olsa kurtulmanız mümkün olmaktadır. Her yönü ile Pepee videoları ve pepe oyunlarını oynayarak çocuğunuzun eğlenirken bazı şeyleri öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Pepee son dönemlerde yeni projeler ve yeni oyunlar ile  adresinde karşınıza çıkabilir.

Her Yönü İle Pepee” üzerine 3 yorum

  1. aliye dedi ki:

    Çocuklarımızın gelişimi için bu tarz eğlenceli aktivitelerin yapılması kesinlikle gerekliydi.Bu dönemde pepe ile tanıştık.Bu adres sayesinde oyunlarını oynatıp videolarını izletebiliyoruz

  2. merve dedi ki:

    Benim çocuğum tutturuyor pepe pepe diye.Gerçekten çok seviliyor.Canı sıkıldığında ya da ödül olarak artık pepe videolarını izletiyorum

  3. ekin dedi ki:

    Öğretici bir karakter tam çocuklara göre üstelik oyunları da var son dönemde güzel şeyler ortaya atılıyor.Bende çocuğuma izleteceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.