Hızlı Kilo Nasıl Verilir ?

Hızlı Kilo Nasıl Verilir ?

Kilo almanın temel nedenlerinden biri dengesiz yemek yeme yani vücudu belirli bir düzene alıştırmamaktan kaynaklanır.Bununla birlikte bünyemizi herhangi bir koşulla sokmadığımız zaman aşırı kilo verme veya alma görebiliriz.Bunun temel nedeni ise metabolizma hızımızın düşük veya hızlı çalışmasıdır.

Bu duruma en iyi örnek askere gidenlerin kilolu olanların zayıflaması , zayıf olanların ise kilo almasıdır.Anlatacağım estetik cerrahi yöntemleri sayesinde metabolizma hızınızı tam olarak kendinize göre ayarlayıp hızlı bir şekilde kilo verebilirsiniz ve sağlıklı bir yaşam yaşayabilirsiniz.

hızlı kilo verme

hızlı kilo verme

Tarayıcınız bu resmin gösterilmesini desteklemiyor olabilir. Her gün mutlaka 7 öğün tüketmeniz gerekiyor fakat bunları azar azar almanız lazım bunun nedeni metabolizmanın hızlanmasıdır.

İnsan vücudunu bir makineye benzetirsek ne kadar çok çalışırsa o kadar paslanmaz diyebiliriz ki organların çok çalışması artık yemek yediğimizde hemen aktif olmasını ve bu şekilde yediklerimizi hızlı bir şekilde eritebilmemizi sağlar.

Diyetin aslında temel amacı budur.Metabolizmayı hızlandırmak.Diğer bir yöntem günde en az 2 litre su içmektir.En önemli faktör yine egzersiz eğer hiç zamanınız yok ise mutlaka bir spor salonuna üye olunuz veya spor yapmaktan nefret ediyor iseniz yeşil alanda veya koşu yapabileceğiniz yerlerde her gün en az 3 kilometre koşmanız gerek.

Akşam yemeğinizi saat 18:30 gibi yemelisiniz.Geç saatte tüketeceğiniz kalorisi yüksek yemekler sizi rahatsız edecektir ve uykunuzu bölecektir.

Bunun yerine sebze veya meyve tüketin.Bir daha vurgulamak gerekirse burada önemli olan vücudun dengesini sağlamaktır. Her üç veya dört günde kilonuzu ölçün.  Bu şekilde yöntemler uyguladığınız vakit sizde farkı hissedeceksiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.