İcradan Ucuza Ev Almak için 3 İpucu

İcradan Ucuza Ev Almak için 3 İpucu

İcra ihalelerinde her gün el konulmuş malların sayısız satışı olmaktadır. Satılanlar evlerden mobilyalara elektronik eşyalardan evlere kadar çeşitlilik gösterir.

Bunlar arasında muhtemelen en değerli olanlar el konulmuş evlerdir. Bu bakımdan ev satın alma seçenekleri arasına icrada satılan evlerin dahil edilmesi iyi bir fikirdir.

Bu ihalelerden ev satın almak sadece ev ihtiyacı olanlara değil, ayrıca satın aldıkları evi üzerine kar koyarak satmayı düşünenlere de tavsiye edilebilir.

Bu konuda size yardımcı olabilecek kimi ipuçları aşağıda bulunmaktadır. icra takibi

lüks araba

1. Uzmanlara Danışın

Bu tür icra ihalelerinden ev satın almadan önce her zaman konu hakkında bilgili uzmanlara danışın. Bu tür bir uzmanlık için hiç şüphesiz komisyon ödemeniz gerekli olacaktır. Ancak, bunun karşılığında iyi bir satın alma işlemi yapma şansınız olur.

Bunun yanında, ev için komisyon dahil ödeyeceğiniz toplam bedel yeni bir evden yine de oldukça ucuz olacaktır.

2. Görmek İnanmaktır

Listenizde bulunan icralık evleri kontrol edin. Ancak, unutmayın ki icrada satılan evler çok ucuz fiyatlara satılmalarına rağmen satıştan önce bakım ve onarım görmezler.

İcra kurumlarının evin durumunu düzeltme gibi bir sorumlulukları yoktur. Bu açından evin yapısal ve estetik durumu beklentilerinizin altında olabilir. En iyisi, satın almadan önce gayrimenkulü kontrol etmektir. hacizli

3. Fırsatları Değerlendirin

İcrada satılan evler hayalinizdeki eve sahip olmanın iyi bir yolu olmasının yanında, güzel bir gelir kaynağı da olabilir.

Birçok insan icradan oldukça ucuza ev satın aldıktan sonra, bu evleri küçük bir masraf karşılığı tadil ettirmekte ve ardından oldukça iyi bir fiyata satmaktadır.

Eve el koyanlar, çoğu durumda yüksek olan masraflar nedeniyle ellerindeki evlerden mümkün olduğunca çabuk bir biçimde kurtulmak isterler. Bu bakımdan normalin çok altına inebilen fiyatlar bu evleri iyi bir kar fırsatına dönüştürmektedir.

Gayrimenkul Edinin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.