İdefix

İdefix bilindiği üzere Türkiye’nin en eski şirketlerinden birisidir. İdefix’in satış süreçlerinde en çok öne çıkan isim Doğan Online oldu. Alınan bilgilere göre Doğan Online İdefix’i bünyesine katmış bulunmaktadır.

Önceden Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri Reklamcılık ve Tic. A.Ş. ye bağlı olarak çalışan İdefix artık başka kurum altında olacaktır. Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri Reklamcılık ve Tic. A.Ş. şirketi önceden Çelebi Holding ile çalışıyorlardı.

Dvd, müzik, kitap gibi alışverişlerin yapıldığı İdefix şirketi stoklarında 1 milyon adet kitap bulundurmakla birlikte, bünyesinde 100’den fazla çalışan barındırmaktadır.

İdefix basılı kitap haricinde, online kitap konusunda Türkiye’de öncülerden bir tanesidir.2010 Nisan ayında e-kitap satışlarıyla bütün dikkatleri üzerine çekmiştir.

Resmi kayıtlarda şirketin alındığı haberi olmasa da, bu yönde bir gelişme büyük bir olasılıkla olacak gibi gözüküyor. Fakat gelişmeleri yakından takip ediyoruz.

Şirket yetkilileri tarafından da doğrulama gelmezken, haberlerin içerikleriyle yakından ilgileniyoruz. Bir gelişme olduğu zaman tarafımızca size bilgilendirme yapılacaktır. Sayfa güncellenecektir. Umarız İdefix başarılarının devamını yeni kurumunda da devam ettirir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.