İki Yaka Bir İsmail Dizisi Başlıyor

Atv kanal’ı için çekimlerine start verilen tecrubeli oyuncu kadrosu ile iki yaka bir ismail  adlı dizi,mayıs ayı ortalarında,imdiden sabırsızlıkla bekleyen hayranları için ekranlara geliyor. İki yaka bir ismail adlı dizi’nin komedi türünde geniş kitlelere hitap eden sıcak bir aile dizi’si oldugunu söyleyebiliriz.

Ege bölgesine ait birbirinden farklı kültür ve yaşayış tarzına sahip insanların hayatlarına devam ettigi,iki kasaba olan Midilli ve Ayvalık’ta çekimlerine devam edilen dizi çok yakında izleyicisinin karşısına çıkıcak.

iki yaka bir ismail izle

iki yaka bir ismail izle

Başta tecrubeli oyuncu Erdal Özyağcılar olmak üzere,Nail Kırmızı gül,Meltem Güleç,İbrahim Kendirci,Serhat Özcan,Gökhan Yıkılan gibi televizyon ekranlarında adlarını sıkça duydugumuz geniş bir oyuncu kadrosuna sahip olan iki yaka bir ismail adlı dizi izleyici tarafından sabırsızlıkla bekleniyor gibi. Dizi oyuncularının yaptıkları röportajlarda çekimlerin yogun bir tempoda geçtigini ve samimi dostlukların yaşandıgını belirtiyorlar..İki yaka bir ismail adlı dizi’de dikkat çeken ise oyuncu kadrosunda yunan asıllı oyuncuların bulunması.

Dizi’nin başrol oyuncusu Erdal Özyagcılar karşımıza balıkçı ismail karakteri ile çıkıyor.İki yaka bir ismail dizi çekimleri sırasında Yunan ve Türk Halkının gösterdigi büyük ilgi görülmeye deger diye düşünüyoruz. Dizi yayına girmeden tanıtım fragmanları ile halkın fenomeni olmuş durumda.

Çeşitli sosyal paylaşım sitelerinde  iki yaka bir ismail izle adında sayfaların oluşturulması bile dizi’nin başlamadan büyük bir hayran kitlesi oluşturdugunu gösteriyor bizlere. Bu keyifli diziyi adresinden dilediğiniz zaman izleme imkanınız bulunmaktadır.

İki Yaka Bir İsmail Dizisi Başlıyor” üzerine 2 yorum

  1. aysegul dedi ki:

    Selamlar,

    Bu diziyi dört gözle bekliyorum fakat bir türlü başlayamadı gitti. Artık gözlerimiz yollarda kaldı. Başlasada keyifle izlesek. Bu tür paylaşımları merakla bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler

  2. murat dedi ki:

    Dört gözle heyecanla hatta bu dizinin başlamasını bekliyorum. Tam bir ayvalık tutkunuyumdur. Memleketimde böyle bir dizinin çekiliyor olması beni epey mutlu etti. Tüm yönetmen arkadaşlara buradan teşekkür etmek istiyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.