İkinci el piyasasında devrim

 İkinci el arabalar eskiden galeriler vasıtası ile alınıp satılır iken günümüz net teknolojisi bunu internet sitelerine sokmuştur. Hatta galeri sahipleri dahi araçlarını buradan pazarlamaya çalışmaktadır. ikinci el araba satmanın da en kolay yolu net siteleri olmaktadır.

İkinci el araba resimleri ve tüm özellikleri ile siteye konduktan hemen sonra mailler ve telefonlar gelmeye başlayacak ve arabanız çok kısa süre içinde değerinin üzerinde satılmış olacaktır. Bu sitelerden belirgin özellikleriyle sıyrılan sizlere türlü olanaklar sağlıyor.

ikinci el oto

ikinci el oto

İkinci el arabalar satan siteler ücretsiz olduğundan herhangi bir ücret ödemez ve bütçenize zarar vermezsiniz. ikinci el oto satan siteler komisyon da almadığından alıcı ve satıcı baş başa bırakılır. Alıcı ve satıcı anlaştığında satış ilanı siteden kaldırılır. Bu denli önemli görev yapan İkinci el araba siteleri son yıllarda en çok ziyaret edilen yerler olmaya başlamıştır. İkinci el oto almak bu kadar kolay olduğundan artık çok sık araba değiştirebilirsiniz.

İkinci el araba alım satım kolaylıkları da sağlanmış ve devlet dairelerindeki bürokrasi de azaltıldığından zaman kaybımız da önlenmiştir.

arabama müşteri yok!” demeyin. www.otoariyorum.com a gelin biz satalım siz seyredin!

İkinci el piyasasında devrim” üzerine 3 yorum

  1. meltem dedi ki:

    Siteyi beğendim. Ama bazı resimler tam anlamıyla net değil. Bu yönüyle bir tedbir alınırsa daha güzel olur diye düşünüyorum.

  2. Murat dedi ki:

    Güzel bir tasarım olmuş Bende şimdi bir ilan vereceğim. Bakalım arayan olacak mı

  3. Burak dedi ki:

    İkinci el arabanın yanında ev, eşya v.b ilanların verilmeside ilgi çekici olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.