I’m Legend | Ben Efsaneyim

I’m Legend| Ben Efsaneyim

Im Legend

I'm Legend

Film’in hemen başında Amerika sokaklarında son hızla giden bir Mustang ve Will Smith diyorsunuz ki bu filmde normal bir Aksiyon Macera filmi. Fakat biraz daha izlediğiniz zaman ürpertici gerçekle baş başa kalıyorsunuz. Koca bir şehir ve sadece siz tek başınasınız kovaladığınız şey ise sadece sokaklardaki hayvanlar..

I’m Legend Filminin senaryosu 1954 yılında Richard Matheson tarafından yazılan I’m legend romanından uyarlanmış gibi gözüksede romandaki konu ile çok farklılıklar gözlenmektedir.

Bilim kurgu, Gerilim severler için I’m Legend kaçırılmaması gereken bir fırsat.Öldürücü bir virüs sayesinde bütün dünya ırkı ölümle yüz yüze gelmiştir.New york şehrinde sadece hayatta kalan ise Bilim Adamı Albay Robert Neville (Will Smith)’dir.

I’m Legend Filmi gerçekten psikolojik olarak bir insanı etkilemeye yeticek dakikalarla dolu. 150 milyon dolarlık bütçeye sahip olan I’m Legend Filmi yaptığı 550 milyon dolar hasılatlada başarısını ispatlamış gibi gözüküyor.

Başrollerinde Will Smith‘in oynadığı I’m Legend Psikolojik Gerilim ve Bilim Kurgu dallarında izlenmesi gereken bir yapıt.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.