internet bankacılığı

İnternet Bankacılığının Avantajları

Bankalar ile genç yaşlı neredeyse herkesin gün içinde mutlaka işleri oluyor. Günümüzde internetin yaygınlaşması ile beraber bankalarda bu durumdan faydalanarak internet bankacılığı sistemi geliştirdiler. Zamanın herkes için oldukça önemli olduğu bugün bankalarda uzun kuyruklar bekleyerek yapacağımız işlemleri internet bankacılığı sayesinde kısa sürede yorulmadan oturduğumuz yerden gerçekleştirebiliyoruz.

internet bankacılığı

internet bankacılığı

Zamansız ve Mekansız İnternet Bankacılığı  Devrimi

Bu nedenler ile bu yazımızda siz değerli okuyucular ile internet bankacılığı avantajlarından söz etmek istedik. Bankalar müşteriyi tedigin edebilen olası virüs ve truva atı gibi zararlı yazılımlara karşı oldukça güçlü güvenlik önlemleri alıyor. Sadece para çekmek ve yatrmak dışında birçok işlemi gerçekleştirebildiğimiz internet bankacılığı ile artık herşey daha kolay.

bankacılık

bankacılık

Örnek olarak para transferi ve çeşitli fatura ödemeleri, bankalar arası EFT, havale işlemleri 2 dakika gibi şaşırtıcı sürelerde ek ücret alınmadan yapılabilir. Hatta EFT ve havale işlemlerini ileriki bir tarihe bile önceden programlayabilirsiniz. Kredi çekti iseniz kredi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Keza yatırımcı açısından da büyük yararlar sağlayan bu sistem borsayı yakından takip edenler için müthiş avantajlar sağlıyor. Online şubelerden hisse senedi, bono, tahvil ve repo gibi tüm yatırım araçalarını kullanabilir durumlarına dair bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca fatura, vergi borcu, SSK primleri, Bağ-Kur ödemeleri, trafik cezaları ve üniversite harçlarının yanı sıra faturasız cep telefonu hatlarına kontör yüklenmesi de unutulmamalı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.