İnternet her şeyi geride mi bırakıyor?

İnternet her şeyi geride mi bırakıyor?

Günümüzde internet kullanımı artması ve televizyonların bize verdiğinin kat kat fazlasını veren internet, artık kullanıcılarının televizyon ve radyodan uzaklaşmasını, ayrıca hepsini aynı anda uygulayabilme imkanı tanımaktadır. Televizyonda haber saatini beklemek yerine, internet sitelerinde Son dakika haberlerini takip etmek insanların daha kolayına gelmektedir. Hm son dakika haberlerini izlerken aynı anda müzik de dinleyebilmeleri ve istediği müziği dinleyebilmeleri de kullanıcılara daha cazip gelmektedir.

magazin haberleri takip eden kişiler, modaya daha fazla düşkün olduklarından dolayı veya hayranı oldukları kişinin müziğini dinlerken, onun hakkında olan magazin haberlerini de okuyabilmektedir. Televizyonda sadece haftanın pazar günleri yayınlanan magazin programları televizyon izleyicilerine yetmediğinde hemen internetin başına geçebiliyorlar.

Futbol severler maç izlemenin heyecanını yaşadıklarını biliyoruz. Fakat maçların şifreli kanallardan verilmesi nedeniyle ya televizyonda izlediğiniz programın sağ üst kısmında skoru görürdünüz ya da radyodan dinlerdiniz. İnternet artık spor haberleri gibi sitelerde canlı maç sonuçlarını da ayağınıza getiriyor ve saniye saniye skorlardan haberdar olabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.