İOS 6.0.2

Teknolojinin devlerinden olan Apple firması her geçen gün yeni uygulamalarla kullanıcılarına keyifli bir kullanım sağlamaktadır. Herkesin dört gözle beklediği ürünleri piyasaya sunarak kendisinden beklenenleri fazlasıyla kullanıcılarıyla buluşturuyor.

Kimi zaman kullanıcıların yaşadığı problemler de oluyor. Bu sorunların da üstüne giden firma yetkilileri her zaman yeni bir sürümle bu problemleri ortadan kaldırıyor. Bu sorunlara örnek verecek olursak iPad mini kullanıcılarının yaşadığı Wi-Fi sorunu ilk akla gelenlerden bir tanesi.

IOS 6.0.2

IOS 6.0.2

Apple şirketi bu sorunları yok etmek için İOS 6.0.2 güncellemesini iPhone 5ve iPad kullanıcılarının hizmetine sundu. Yalnızca bu iki cihaza ait olan bu sürüm hata düzeltmelerini ve geliştirilmesini sağlamaktadır. Ve iPad mini’nin Wi-Fi sorununu ortadan kaldırarak, keyifli bir kullanım hizmetini sağlıyor.

Güncellemelerle hataların düzeltilmesini sağlayan sürümlerle kullanılan cihazların problemleri de ortadan kaldırılarak, sorunsuz hizmet anlayışı benimsenmektedir. Mutlaka bütün cihazlar tamamen kusursuz olacak diye bir kaide olmamakla birlikte sorun olduğu takdirde bu sorunlar güncellemeler yardımıyla ortadan kaldırılıp kesintisiz hizmet sağlanmaktadır. Sizin de şikâyet ettiğiniz bir problem olursa güncellemeleri takip etmenizi öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.