İş fikirleri arıyorum diyorsanız

Günümüzde birçok kişi işsizlikten dert yanar. Aslında doğrudur. Çünkü piyasada artık kalifiyeli olmadıktan sonra iş bulmak neredeyse zordur. Peki ne yapacağız işsiz mi kalacağız? Hayır tabi ki. Bizde kendi işimizi kendimiz yapacağız. Nasıl mı? Öncelikle www.isfikirlerivefirsatlari.com ziyaret edin. Sitede o kadar pratik işler bulunuyor ki bir kaçını yaparak geçimimizi sağlayabiliriz.

Aslında iş bulmak konusunda insan tamamen kendisiyle ilgilidir. Örneğin ağzı çok iyi iş yapıyor derler. Bu tür kişiler genelde pazarlamacı olur. O kadar güzel ürün pazarlarlar ki almamak imkansızdır. İlla ki ikna ederler sizi. Başka bir örnek verecek olursak Antalya’ya yaptığımız bir gezide 3-4 lokanta yan yana idi ve kapıda elemanlar bekliyordu.

iş fikirleri

iş fikirleri

Sadece lokantalara 1 dakika bakın. Elemanlar öyle bir ikna ediyor ki sizi orada yemek yemeden ayrılmıyorsunuz. Demek istediğimiz iş fikirleri düşünen birçok insan var çevremizde. Yeni iş fikirleri bularak hayata atılmayı beklerler.

Kendi işini yapmak güzeldir ancak biraz zaman gerektirir. Ama kimi zamanda ayağımıza kadar gelir. İş fikirleri bulmak kendimizi tanımaktan geçer. Girişimci ruha sahip isek güzel bir ticaret adamı olabiliriz. yeni iş fikirleri bulmak için kendinizi mutlaka tanıyın.

İş fikirleri arıyorum diyorsanız” üzerine 3 yorum

  1. mert dedi ki:

    bence yeterınce calısıp kendıne zaman ayıran bır ınsan ıssız kalmaz 🙂

  2. hasan dedi ki:

    cok dogru ama calısıp kendıne zaman ayırmanın yanında sans da gunumuzde onemlı bır etken 🙂

  3. huseyın dedi ki:

    ulkemızde ıssızlık sevıyesının artısı atlanamaz bır gercek malesef . yenı planlar yontemler gelıstırılmelı bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.