Isı yalıtımı

Isı yalıtımı

ısı yalıtım

ısı yalıtım

Kış aylarında dışarıdaki soğuk havadan, yaz aylarında ise sıcak havadan korunmak için ısı yalıtımını kullanırız. Binalarda enerji ve ısı kaybının önüne geçilmek için uygulanan bu sistem, binalarınızın durumuna ve yapılarına göre değişiklik gösteren ısı yalıtımlarına sahip olabilirsiniz.

Evinizin her yerinde aynı yalıtım sistemini kullanacaksınız diye bir kaide yok. Yalıtım yapılan binanın dışındaki hava koşulunun önüne geçilerek konforlu ve daha rahat yaşam tarzı oluşturabilirsiniz.

Modern Isı Yalıtımı

Hem bu sistem sayesinde kışın kullandığınız doğal gaz ya da diğer çeşit sobalarınızda ortamınızı ısıtmak için harcadığınız enerjinin aza indirgenmesi sayesinde ekonomik olarak da yalıtım yapmış olursunuz.

Isı yalıtımları iç yalıtım ve dış yalıtım olmak üzere ikiye ayrılır; En üst düzeyde bir yalıtım sağlanması için sıva yapılmadan önce yerleştirilen yalıtım malzemeleri ile daha sağlıklı ve üst düzeyde bir yalıtıma sahip olabilirsiniz.

Binanızın her yerini yalıtım yapacağınız gibi, evdeki bütçeniz ve kendiniz belirleyeceğiniz duvar, taban veya tavan gibi evinizin kısımlarının herhangi bir tanesi içinde bu yalıtımı gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.