İstanbul koltuk yıkama

Dünya çapında yapılan araştırmalar evlerde mikropların en çok ürediği bölgelerin koltuklar ve halılar olduğunu ortaya koymuş durumda. Özellikle evlerde kullanılan koltukların belirli aralıklarla temizlenmesi hayati bir öneme sahip. Koltuklarda oluşan mikroorganizmalar zaman içinde çocuklar başta olmak üzere tüm aile bireylerini kolaylıkla hasta edebiliyor.

koltuk yıkama

Koltuk yıkama sektörü ülkemizde halı yıkama sektörünün bir yan kolu olarak bilinse de aslında tüm dünyada büyük ve önemli bir iş koludur. Çok farklı tiplerde koltuklar bulmak mümkün olduğu için tüm koltuk tiplerinin özel bir incelemeden geçirilip daha sonra temizlik aşamasına başlanması gerekir. Aksi takdirde hem temizlik yeterli düzeye gelmeyecek, hem de özenerek aldığınız koltuklarınız zarar görecektir.

Ailenizin sağlığı ve mutluluğu için Avrupa standartlarında bir koltuk yıkama merkezi arıyorsanız size bu standartları en uygun koltuk yıkama fiyatları ile sağlayan sitesini öneririz. Koltuk yıkama konusunda Türkiye’nin ilk profesyonel kuruluşu olarak, her tip koltuğu en kısa sürede ve en detaylı şekilde yıkayan koltuk temizliği konusundaki tüm sıkıntılarınızı kolayca ortadan kaldırır.

İstanbul koltuk yıkama” üzerine 3 yorum

 1. Yasin dedi ki:

  Hayatımda ilkdefa böyle bir firma ile geçen günlerde tanıştım. Dükkanda misafirleri ağırladığımız koltuğu temizledik, ne kir çıktı arkadaş. Harbiden çok iyi iç çıkarmalarıyla beraber tertemiz bir dükkan oldu.

 2. Yıldız dedi ki:

  Merhaba saygı değer dostlar, bu yıl bende evimin temizliğinde koltuklarda çok zorluk çektiğim için bir firmaya yaptırmayı düşünüyorum. Bu firmayı buldum ama ne kadar güvenilir, önerir misiniz? temizlik konusunda çok titizim..

 3. Sinan dedi ki:

  Merhaba Yıldız Hanım, ne kadar titiz olursanız olun bu firma tahmininizden daha iyi bir temizliği ortaya çıkartmaktadır. Tavsiyem bu firma yönünden olacaktır.

  Saygılar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.