iyiYatırım için bu zirveyi kaçırmayın!

Türkiye’de yatırımcılık konusunda bir ekosistem oluşumuna katkı sunmayı amaçlayan iyiYatırım Zirvesi yaklaşıyor. Zirvenin amaçları arasında Türkiye’de melek yatırımcılık ekosisteminin oluşturulması ve bu bağlamda ortak bir iletişim dili oluşmasını sağlamak yer alıyor.

Zirve bu sene de Sabancı Center binasında gerçekleşecek ve Türkiye’den çok sayıda saygın kurum ve kuruluş iştirak edecek. Zirvenin ise Endeavour Türkiye, Angel Resource Institute ve Tüsiad ortaklığında gerçekleşeceği sponsorluğunu ise Akbank ve Türkcell gibi iki büyük firmanın üstlendiği alınan bilgiler arasında.

iyiYatırım için bu zirveyi kaçırmayın!

iyiYatırım için bu zirveyi kaçırmayın!

Bu önemli zirvede çok önemli isimler konferanslar verecek ve sunumlar gerçekleştirecek. Bu isimler arasında şüphesiz en çok dikkati çeken iki tanesi daha önce melek yatırımcılık konusunda birbirinden önemli konferanslar veren Angel Resource Institute’tan Robert Okabe ve John May olacak. Bunun yanı sıra Türkiye’den Ali Karabey, Cem Sertoğlu, Emre Kurttepeli, Alp Saul, Özhan Tahincioğlu, İhsan Elgin ve Ziyaboyacıgiller gibi tanınmış isimler konuşma yaparken, Turkcell CEO’su Süreyya Ciliv ve Ümit Boyner de katılımcılar arasında bulunuyor.

Zirvenin en önemli aktivitelerinden biri ise girişimcilerin melek yatırımcılara sunum yapacağı seanslar olacak. Bu yıl ikincisi yapılacak olan zirvenin tarihi ise 10 Ocak 2013 olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.