Jennifer’s Body | Kana Susadım

Jennifer’s Body (Kana Susadım)

kana susadım2009 ABD yapımı film,korku,komedi,fantastik,gerilim türlerini barındıran bir gençlik filmi.Yönetmenliğini Karyn Kusama yapmış senaryosunu ise Oscar’lı senarist Diablo Cody yazmış. Kana Susadım film müzikleri ise Theodore Shapiro imzasını görüyoruz.

Megan Fox (Jennifer Check) , Amanda Seyfried (Needy Lesnicky) , Johnny Simmons (Chip Dove) , Adam Brody (Nikolai Wolf) isimlerini başrollerde görüyoruz.Minnesota’da küçük bir tarım kasabasında lise öğrencisi olan Jennifer hem amigo kızların takım kaptanı hem de okulun gözdesidir.

Güzelliğiyle okuldaki herkesi büyülemektedir.Mükemmel bir hayat isteği Jenifer’i şeytani bir ruhun ele geçirmesine neden olur.böylece okuldaki erkeklerin kanlarıyla beslenmeye başlar.Yakın arkadaşı bu durumu öğrendiğinde arkadaşını korumak ve arkadaşının kurbanlarını korumak arasında gidip gelir.

Aklında da sürekli bir soru işareti vardır,acaba arkadaşının besin kaynağı sadece erkekler midir?Needy’nin arkadaşının şeytan olduğunu öğrendikten sonra bunun doğru olduğuna ikna etmesi gereken bir kişi daha vardır.Bu O’nu korumak için tek yoldur.Klasik Amerikan tarzı gençlik filmlerinden biri.Vasat bir film fakat bu tarz filmlerden hoşlananlar için hoş olabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.