Jimmy Key Giysiler

1997 yılında Sun Tekstil tarafından oluşturulan marka ilk kez kendisine ait bir grup olan Jimmy Key koleksiyonunu piyasaya sürdü. Bugün Türkiye’de 25 mağaza ve yurtdışına gönderim yapan firma yetkilileri bununla beraber yurt içinde 70 adet mağaza satış mağazası bulunuyor.

jimmy key

jimmy key

Jimmy Key giysilerde ürünler ve çeşitli aksesuarları ile genç bireyleri hedefleyin firma daha çok ürün yelpazenin geniş bir noktada olmasını ve ürünlerin düzenli bir şekilde piyasada bulunmasını istiyor. Jimmy Key’in Türkiye ‘de biraz daha farklılaşmasının nedenlerinin arasında ise dünyanın devlet destekli markalaşma adımı olan TURQUALİTY(copyright) destek programından yararlanabilir olması.

Jimmy Key Rahat ve Sportif iş elbiseleri

jimmy key sportif iş elbisesi

jimmy key sportif iş elbisesi

Jimmy Key özellikli bayanlara özel çok hoş ve sportif yapıda giyinebilecekleri elbiseler üretiyorlar. Jimmy Key ile hakkında ayrıca belirtmeliyim ki ürettiği tasarımlar kendine güvenen kadınlar için büyük önem taşıyor. Dekolte olmamasının yanında bir çok gözü üstüne çekecek olan bu elbiseler nedeniyle bireyin özgüveni kendisine geliyor. Ayrıca Jimm Key müşterilerine aksesuar olarak geniş bir yelpaze sunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.