jOBS Nisan Ayında Sinemalarda

Apple’ın kurucusu ve efsane CEO’su olarak adlandırılan Steve Jobs’ı konu alan jOBS adlı film hem sinema severlere hemde teknoloji severleri  tarafından uzun zamandır biliniyor ve bekleniyordu.

Merakla beklenen filmden bir haber geldi. Filmin Nisan ayında sinemalarda olacağı açıklandı. Filmde Steve Jobs’un hayatının 29 yıllık (1971-2000) kısmının anlatılacağı 17-27 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek Sundance Film Festivalinde kapanış filmi olarak gösterilecek, görücüye çıkacak.

Open Road Films ve Five Star Films’in ortaklaşa uğraşları sonucu ortaya çıkan bu filmin eleştirmenler ve teknoloji severler tarafından nasıl eleştirileceği de bir ayrı merak konusu. Steve Jobs rolünü üstlenecek kişi de belli oldu.  Deneyimli sinema oyuncusu olan Ashton Kutcher.. Ana rolde bulunan kişinin deneyimli ve bir o kadarda başarılı olduğunu da göze alırsak filmin yüksek puanlar alacağı şimdiden belli oldu diyebiliriz.

jOBS hakkında bizlere farklı bilgiler aktaracağı kesin. Başarılı bir CEO olan Steve Jobs Apple’ı sıfırdan kurdu ve çok iyi yerlere getirdi. Dünya devi olmasında Apple’ın %100’lük bir payı var resmen. Bizleri iPhone ile tablet bilgisayar ile tanıştırdı.. Bu cihazların hikayelerini merakla beklerken, filmi merakla bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.