Kadıkaöy Eca Servisi Hizmeti

Türkiye’nin önde gelen markalarından olan eca servisi başta kombi olmak üzere diğer bütün ürünlerinde sizlere kadıköy eca servisi ile hizmet vermekte ve herhangi bir arıza ile karşılaştığınızda sizlere teknik destek sağlamaktadır. Önemli bir marla olan eca ile bu hizmeti almanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Kadıköy ve civarında kullanılan özellikle ilçede bulunan eca kombi ürünlerine anında destek sağlanabilmektedir. Teknik serviste en önemli durum arıza bulunan noktaya mümkün olduğu kadar hızlı bir şekilde ulaşabilmektir. Bu noktada değerlendirildiğinde anında bulunan noktaya gidebilme imkanı sağalayan Kadıköy eca servisi bu noktada bulunan bütün eca kombi kullanıcılarına mümkün olduğunca hızlı bir şekilde ulaşabilmektedir. Bu gerçekten önemli bir ayrıntı olup müşterileri mağdur etmeme açısından da bir o kadar küçümsenemeyecek bir durumdur. Bütün eca kombilerinizin gerek arızayı yerinde giderebilme ve tamir imkanı gerekse parça desteği sağalanabilmekte ve anında müdahale edilebilmektedir. Kadıköy eca servisi ile Kadıköy’de bulunan bütün eca marka kullanıcıları anında hizmeti görebilmektedirler. Artık şu ya da bu şekilde arızalanan ürünleriniz teknik servisin güvencesi altındadır diyebiliriz.

Eca servisi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kadıkaöy Eca Servisi Hizmeti” üzerine 3 yorum

  1. Nimet dedi ki:

    Kolay gelsin. Kadıköyde açık adres verebilirmisiniz? Acil lazım da, eğer bana uzak iseniz kadıköy eca servislerinin telefonlarını yazabilirmisiniz?

  2. Mahmut dedi ki:

    Kolay gelsin Geçen gün ECA servislerinden birini aradım. Bi adam çıktı konuştuk biraz yarım saat bekledim evi su bastı gelen olmadı. Allahtan kapıcımız vanayı kapattı.

  3. Kadir dedi ki:

    Mahmut beyefendi o servisi ECA müşteri hizmetlerini arayarak şikayet edebilirsiniz, tabi benden geçti kim ararsa arasın düşüncesinde değilseniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.