Kadınca | Türkiyenin Kadın Portalı

Bu günün bayanlarının ne kadar şanslı olduğunu söylemeye gerek bile yok. Eskiden ya büyüklerden fikir alınır ya da deneme yanılma yöntemi ile ev hayatı öğrenilmeye çalışılırdı. Şimdilerde internetin evlerin içine kadar girmesi ev hanımlarına özellikle acemi olanlara bu konuda destek veriyor. kadınca.gen.tr adlı kadın ve yaşam sitesi bayanlara her konuda yardımcı oluyor.

Bayanlar bilir, erkeklere göre ev hayatı sıradan ve çok basittir. Belki öyledir ancak evin düzenini tutturabilmek için çok fazla konuda bilgi ve pratik sahibi olmak gerekir. Evin düzeni içindeki işler yelpazesi çok geniştir ve her bir konu hakkında bilgi sahibi olabilmek oldukça zordur.

kadınca

kadınca

 

Tabii ki zamanla pratik kazanılabilir ama en azında yeni evli bayanların bu konularda sıkıntıya düştükleri ve çaresiz kaldıkları herkesçe bilinmektedir. Kadın.Gen.tr adresi işte bu noktada bayanların imdadına yetişiyor. dekorasyon, yemek tarifleri, moda, sağlık sorunlarına birçok konuda fikir veriyor. Astroloji ve hobi sayfaları ile eğlenceli zaman geçirmenizi sağlarken, hamilelik ve annelik konusunda sorunlarınıza çözüm bulabilmenize yardımcı oluyor.

Erkeklere göre basit olan ama içine girildiğinde insanın kafasını allak bullak edebilen ev hayatı, çiçeği burnunda evli bayanları bunalma derecesine getirebiliyor. Özellikle yeni evli bayanların sıkça yaşadığı sorunlar için birilerinin yardımına ihtiyaç duyuyor olmak zoruna gidiyor. Örneğin bir yemek tarifi için anne arandığında “ben sana gir mutfağa, bir şeyler öğren dememiş miydim” sözünü duymak istemiyor.

Aynı şekilde kayınvalide aransa “ay bu da bir şey bilmiyormuş” intibası yaratmaktan çekiniyor. Ancak internet üzerinden sayfamız tıklandığında her konuda yardımcı olabilecek ve çözüm üretebilecek fikirler bulunabiliyor.

Kadınların hayatı zaten çok zor, hiç olmazsa fikir alabilecekleri ve sorularının cevaplarının uzmanlar tarafından verilecek bir kadın sitesi olması bu yükü bir nebze de olsa hafifletiyor.

Kadınca | Türkiyenin Kadın Portalı” üzerine 3 yorum

  1. Gülnur dedi ki:

    Sürekli takip ettiğim bir site. Gerçekten güzel şeyler yazmakta. Öneriniz için teşekkürler.

  2. Nurşen dedi ki:

    Kadınca tam bir kadın sitesi. Hem aktifler hemde güncel içerikler giriyorlar. Gerçekten internette rakip tanımam.

  3. Sinem dedi ki:

    Beğendiğim siteler arasında. Arkadaşlardan duydum ve girmiştim ve şimdi her gün sürekli takip ediyorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.