Kahve Falınıza Bakalım

Bazı bireylere göre batıl inanç bazılarına göre gerçekten inanca göre işe yarayan bir şey fal. Fakat fala inanma falsız kalma sözü falı ile alakalı güzel bir şekilde açıklıyor.

Yani fala inanmayacaksınız fakat muhabbet esnasında muhabbeti daha fazla koyulaştırmak için fal güzel bir araçtır diyor. Bunun için söylenen bir diğer söz ise bir kahve fincanının kırk yıl hatırı vardır sözü.

Kahve falları bakarken ilk önce kahve takımlarınıza dikkat etmenizi öneriyorum. Kahve fincanlarının ilginç tasarımlı ve şık olması bireylerin size duyduğu saygıyı ve sempatiyi artıracaktır.

kahve falıına bakılmadan önce yapılması gerekenler:

Kahve fincan tersine dökülür ve baş üzerinde üç kez çevrilir. Bu esnada bir dilek tutulur daha sonra tabağın üzerine kapatılır. Üzerine bir metal konarak çabuk soğuması sağlanır ayrıca bu metalin fincan üzerindeki kötülükleri defettiğine dair bir inanış vardır.

Kahve falına giriş:

Fincan yaklaşık on dakika sonra soğuduktan sonra açılır Fal açıldıktan sonra ilk önce fala yoğunlaştırılma amaçlı falın ortasına bakılır. Daha sonra kahve falı fincanın izahında ikiye hayali olarak ikiye bölünür. Bu bölünen alanlardan sağ taraf pozitif şeyler gösterirken sol taraf negatif tarafı gösterir. Kahve falına yorum yaparken karşınızdaki kişinin durumunu bilinçaltınızdan çeşitli ilişkileri bağlayarak içerisinde ki durumun çözüm yolunu tahmin ederek yorumlayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.